Pojďme naplánovat Váš den

Martina Fialová
Organizační schopnosti
Spolehlivost
Flexibilita

O mně

Jmenuji se Martina Fialová a ke svatbám mě přivedla má kamarádka, které jsem pomáhala svatbu přichystat.

Večerní „dýchánky“ se skleničkou vína plné vyrábění a plánování mě pohltily natolik, že jsem se začala o svatby více zajímat. Svatby se staly mou radostí a novým koníček.

V říjnu 2017 jsem absolvovala kurz svatební koordinátorky v Blažejovicích, kde jsem získala mnoho cenných informací a poznatků.

Po úspěšné sezóně jsem si  pohrávala s myšlenkou jak snoubencům co nejvíce ušetřit finance, které hrají při plánování velkou roli. Každá nevěsta chce mít svůj den přesně podle svých představ -  vysněné místo, krásné šaty a dokonale sladěnou výzdobu... ač se to nezdá dekorace se v závěru vyšplhají na spoustu peněz a starostí s dalším využitím.  Přišla jsem proto  s nápadem zřídit si půjčovnu svatebních dekorací, která Vám snadno sníží rozpočet a ušetřenou část můžete investovat do dalších služeb.

Znalosti je potřeba neustále rozšiřovat, proto jsem se v lednu 2019 vrátila opět do Blažejovic, kde jsem absolvovala nástavbový kurz pro pokročilé.

Velmi ráda se stanu součástí vašeho velkého dne.

Martina Fialová

„Nezapomenutelné vzpomínky, které vám vykouzlý úsměv na rtech…
to je můj cíl

Koordinace svatebního dne

Chcete se věnovat pouze jeden druhému a svým hostům a zároveň mít jistotu, že vše běží podle plánu? Pak se obraťte na mě.

Kompletní svatební servis

V tomto balíčku služeb je zahrnuto zorganizování svatby od počátečních předsvatebních příprav až po koordinaci svatebního dne.

Půjčovna svatebních doplňků

Nechce se Vám zbytečně utrácet za výzdobu? V tom případě, Vám mohu nabídnout pronájem svatebních doplňků a výzdoby.

Certifikát svatebního koordinátora

V říjnu 2017 jsem se zúčastnila víkendového kurzu svatební koordinátorky v Blažejovicích. Za účast na intenzivním víkendovém kurzu jsem získala tento cenný certifikát.

Kontaktovat

Chcete se dozvědět aktuální novinky?
Sledujte mě na facebooku!

Facebook